Po dwuletniej przerwie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w XIV Forum Studenckiego Koła Naukowego Geografów im. Stanisława Pawłowskiego UAM w Poznaniu „Geoprzestrzeń w badaniach geograficznych”, które odbędzie się 10 maja 2024 w godzinach od 10:00 do 14:00 w sali nr 3 na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

Wydarzenie organizowane jest przez Studenckie Koło Naukowe Geografów im. Stanisława Pawłowskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i objęte jest patronatem Dziekana Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM – prof. dr hab. Grzegorza Rachlewicza.

XIV Forum SKNG ma charakter otwarty. Zaproszenie na naszą konferencję uczelnianą kierujemy do wszystkich studentów, nauczycieli akademickich, pracowników uczelni, kół naukowych oraz organizacji naukowo-badawczych.

Udział w XIV Forum SKNG to doskonała okazja na wysłuchanie wielu inspirujących prelekcji dla wszystkich osób zainteresowanych środowiskiem geograficznym, zwłaszcza geografią i naukami pokrewnymi.

Podstawowym celem tegorocznego forum jest prezentacja efektów prac prowadzonych przez sekcje specjalistyczne Studenckiego Koła Naukowego Geografów im. Stanisława Pawłowskiego UAM.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji. Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie doskonałą okazją do podjęcia dyskusji dotyczących nowych wyzwań naukowo-badawczych, w zakresie przemian środowiska przyrodniczego współczesnego świata.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Nasze media społecznościowe:

FB:https://www.facebook.com/SKNGUAM

IG:https://www.instagram.com/skng.uam?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw

Łączymy wyrazy poważania,
prof. zw. dr hab. Andrzej Kostrzewski
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Geografów
im. S. Pawłowskiego UAM w Poznaniu

Anna Stasiewicz
Prezes Studenckiego Koła Naukowego Geografów
im. S. Pawłowskiego UAM w Poznaniu
Jakub Woźniak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Forum SKNG 2024