Rejestracje na WF 2023/2024 semestr zimowy

Rejestracja na WF

Zapisz się na WF

Zajęcia z wychowania fizycznego odbywają się na obiektach sportowych UAM

• Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zajęciami jakie proponujemy w ramach zajęć z wychowania fizycznego
  • Zobacz
  • Zobacz również obiekty sportowe Uniwersytetu.
  • Zobacz

Z uwagi na liczne zapytania informujemy, że studenci studiów niestacjonarnych nie mają obowiązku zapisywania się na zajęcia wychowania fizycznego.

Student rejestruje się na zajęcia WF poprzez system USOS Web (Internet), wybierając dyscyplinę, termin i miejsce odbywania zajęć oraz prowadzącego, stosownie do swoich zainteresowań.

Spotkanie informacyjne dla studentów realizujących zajęcia WF w roku akademickim 2023/24 odbędzie się w oparciu o aplikację zdalną (Microsoft Teams)
22 września 2023 o godz. 12.00.

Dołącz do spotkania – link

I termin rejestracji na zajęcia WF w semestrze zimowym zostanie przeprowadzony w dniach 25 i 26 września 2023 roku, w godzinach od 8.00 do 22.00.

II termin rejestracji – możliwość zmiany zajęć WF odbędzie się w dniach 28 i 29 września 2023 roku.

Zajęcia wychowania fizycznego rozpoczną się w semestrze zimowym – 3 października 2023 roku.

Zawodników oraz pasjonatów sportu zapraszamy do trenowania z nami w sekcjach sportowych. (również w ramach zajęć WF)

W dniu 5 października (czwartek) o godzinie 21:00 zapraszamy na spotkanie z trenerami sekcji UAM na MS Teams

Dołącz do spotkania i porozmawiaj z trenerem – link

Kontakty do trenerów dostępne są również na stronie www.uamsport.pl