Data publikacji w serwisie:

III DZIEŃ KARIERY. STUDIA I CO DALEJ?

Droga Studentko, Drogi Studencie!

Poszukujesz doświadczenia na rynku pracy, ale nie wiesz, jak wykonać pierwszy krok? Chcesz poznać ścieżki kariery po ukończeniu studiów? Temat rozwoju zawodowego jest Tobie bliski?

Jeśli TAK, mamy dla Ciebie propozycję!

23 listopada (czwartek) zapraszamy Cię na Dzień z Biurem Karier UAM. III Dzień Kariery – Studia i co dalej?, który odbędzie się w godzinach 10.00 do 14.00. Spotkanie utrzymane jest w nieformalnym klimacie, podczas którego możesz skorzystać z wielu atrakcji.

Będziemy czekać na Ciebie w budynku Collegium Geographicum (ul. Bogumiła Krygowskiego 10) razem z przedstawicielami firm i instytucji: Biuro Podróży Happy HolidayOSKAR Group,PLOT Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna,The Best WayPowiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,Poznańskie Inwestycje Miejskie,Urząd Miasta Poznania,Urząd Statystyczny w Poznaniu,Urząd Miasta i Gminy  SwarzędzMiejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu,ABW Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W czasie Dnia z Biurem Karier. III Dzień Kariery – Studia i co dalej? możesz m.in.:

  • dowiedzieć się o możliwych ścieżkach kariery podczas rozmowy z przedstawicielami zaproszonych firm i instytucji,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • skorzystać z CV point i omówić dokumenty aplikacyjne,
  • wziąć udział w inspirujących spotkaniach Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj je w planowaniu kariery oraz Z geografią przez życie: od pasji do profesji, które odbędą się od 10.00 do 11.30 w Auli Krygowskiego (wstęp wolny),
  • spróbować swoich sił w konkursie i wygrać wartościowe nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.  

Brzmi interesująco?! Już dzisiaj zarezerwuj czas: 23 listopada (czwartek), godz. 10.00 - 14.00,Collegium Geographicum, ul. Bogumiła Krygowskiego 10.

Szczegółowy program wydarzenia.

Zapraszamy i obiecujemy – będzie aktywnie i inspirująco!

Zespół Biura Karier UAM