Data publikacji w serwisie:

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Departament Edukacji i Nauki serdecznie zaprasza do składania wniosków o Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023.

Stypendium w kategorii „Uczeń” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia, gratyfikującego uczniów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką. Jest przyznawane uczniom uczącym się w szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa wielkopolskiego oraz absolwentom tych szkół kończącym naukę w roku składania wniosku. Do składania wniosków o przyznanie stypendium uprawnieni są dyrektorzy szkół lub upoważnione przez nich osoby. Szczegółowe informacje znajdują się w „Regulaminie przyznawania uczniom stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego”.

Szczegóły na stronie: https://www.umww.pl/stypendia-naukowe-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego

Uwaga:

Na stronie 10 wniosku (punkt 4 – oświadczenie Wnioskodawcy) podpis składa Prorektor prof. dr hab. Joanna Wójcik. Ale zanim wniosek trafi do podpisu Pani Rektor, prosimy aby był zatwierdzony przez Dziekana lub Prodziekana wydziału (poniżej miejsca, gdzie podpisuje się Pani Rektor).

Podpisany wniosek wraz załącznikami student/ka sam dostarcza do Urzędu Marszałkowskiego.

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
wniosek student - stypendium Marszałka.docx 1.09.2023 Jacek Zwoliński
DOCX
Pobierz DOCX wniosek student - stypendium Marszałka.docx(34.6 KB)
Pismo przewodnie 1.09.2023 Jacek Zwoliński
PDF
Pobierz PDF Pismo przewodnie(393.6 KB)