Zagraniczne ćwiczenia terenowe Gruzja 2021

Szanowni Państwo Studentki i Studenci, informujemy, iż jest jeszcze możliwość uczestniczenia w zagranicznych ćwiczeniach terenowych w Gruzji w terminie 12.08.-26.08.2021. Bardzo atrakcyjny program wyjazdu znajduje się w załączniku.
Ćwiczenia terenowe w tej formie traktowane są w zależności od kierunku albo jako zajęcia terenowe albo zajęcia monograficzne, mają też odpowiednią liczbę punktów ECTS oraz są odnotowywane w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów. Mogą wziąć w nim udział wszyscy studenci WNGiG.
Koszt wyjazdu: 50 euro na dzień + bilet lotniczy do Gruzji.
W przypadku wyrażenia chęci wyjazdu proszę o wysłanie zgody pocztą elektroniczną albo na adres dr Cezarego Mądrego z WGSEiGP (cezary_madry@o2.pl) albo na adres prof. dr hab. Andrzeja Maciasa, prodziekana WNGiG (macias@amu.edu.pl).
Zgłoszenia przyjmujemy do przyszłego czwartku, tj. do 1 lipca 2021 roku.

dr Cezary Mądry
prof. dr hab. Andrzej Macias

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
PROGRAM 18.02.2022 Jacek Zwoliński