Stan Młodych 2022 - warsztaty dla studentów

Czyli nie-konferencja o wzroście zapraszająca studentki i studentów z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Lublina i Poznania na trzydniowe warsztaty poświęcone gospodarce, polityce społecznej i edukacji. 100% offline.

Ideą cyklu spotkań w pięciu różnych miastach jest stworzenie przestrzeni dyskusji dla osób studiujących - zainteresowanych zagadnieniami istotnymi z perspektywy trzeciej dekady XXI wieku. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zanurzyli tego w kontekście - a jest nim szeroko rozumiany wzrost, bo to coś, o czym mówią teraz wszyscy. To zderzenie perspektyw i doświadczeń, włączające różne środowiska, będzie próbą pogłębienia dyskusji i poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie o rolę wzrostu w naszym otoczeniu.

Szczegóły >>>