Rejestracja w systemie USOS dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia Kierunek: Turystyka i Rekreacja – drugi język obcy

Studium Językowe UAM informuje, że z dniem 16 lutego 2023 r. od godz. 11.30 na stronie ul.amu.edu.pl rozpocznie się rejestracja żetonowa na lektoraty z II języka obcego na semestr letni 2022/2023 dla studentów I oraz II roku studiów stacjonarnych I stopnia dla kierunku Turystyka i Rekreacja i trwać będzie do 5 marca 2023 r. do godz. 24.00.

Rejestracja żetonowa rozpocznie się w następujących godzinach:

• Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych – dla kierunku Turystyka i Rekreacja - 11.30

Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja I roku I stopnia studiów stacjonarnych otrzymują żeton na lektorat z drugiego języka obcego LEK-II-A1 i zapisują się na wybrany język oferowany na danym Wydziale.

Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja II roku I stopnia studiów stacjonarnych po zaliczeniu lektoratu
z semestru zimowego 2022/2023 (wpisaniu oceny do USOS) otrzymują żeton na lektorat z drugiego języka obcego LEK-II-A1 i zapisują się na kontynuację lektoratu z danego języka.

UWAGA:

Studenci, którzy NIE ZAREJESTRUJĄ się na lektorat w czasie trwania rejestracji na ul.amu.edu.pl zobowiązani są dostarczyć do Studium Językowego UAM wniosek o zapisanie do grupy z j. obcego. Na podstawie złożonego wniosku student zostanie zapisany przez koordynatora ds. USOS do grupy, w której są WOLNE MIEJSCA!

Wykaz Koordynatorów z ramienia Studium Językowego UAM:

mgr Krzysztof Janczak, tel. 61 829 10 51, kris.j@amu.edu.pl – Wydział Nauk Geograficznych
i Geologicznych, Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Wydział Prawa
i Administracji, Wydział Studiów Edukacyjnych.