Debata studencka w ramach projektu: "UNESCO​ sites – balanced and sustainable tourism development" Visegrad Grants

Podczas seminarium metodycznego zorganizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Pradze, 28 stycznia 2022 r., zespół studentów I roku studiów magisterskich z kierunku turystyka i rekreacja (Kacper Baraniecki, Weronika Gościniak, Halina Jarmolińska, Ines Lubińska, Dominika Makowska, Sonia Matysiak, Piotr Mudryk, Joanna Podgórska, Laura Żary) przedstawił wyniki swoich prac, dotyczących wskaźników zrównoważonego rozwoju dla destynacji turystycznych. Opracowanie powstało pod kierunkiem prof. Aliny Zajadacz, w zakresie przedmiotu "Planowanie turystyczne" oraz realizacji grantu pt. UNESCO​ sites – balanced and sustainable tourism development" finansowanego z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.