17 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Studenta

Drodzy Studenci i Studentki,

z okazji Waszego dzisiejszego święta, życzymy Wam satysfakcji ze studiowania, pasji w naukowych poszukiwaniach, wielu powodów do dumy z sukcesów w nauce i jak najwięcej czasu wolnego. Niech czas spędzony na Uczelni da Wam możliwość rozwoju, określenia życiowych celów oraz przyniesie wiele znajomości i przyjaźni, które będą dla Was ważne w dalszym życiu.
Życzymy, abyście czerpali radość z nauki, ale również znajdowali w życiu czas na rozwój osobisty, pracę, bycie z innymi oraz błogie lenistwo. Bądźcie też zdrowi i pogodnie nastawieni do życia.

Kontakt z Wami nadaje sens pracy nauczycieli akademickich, możliwość towarzyszenia Wam w rozwoju jest nie tylko powodem do dumy, ale też źródłem inspiracji w naszych poszukiwaniach naukowych.

Wszystkiego dobrego!