Data publikacji w serwisie:

Kartografia i Geomedia autorstwa prof. Beaty Medyńskiej-Gulij jest już w bibliotece WNGiG

Książka prezentuje nowe spojrzenie na kartografię, jako połączenie techniki, nauki i sztuki, przejawiające się w zarządzaniu zasobem danych przestrzennych w procesie geomatycznym.

Proces ten jest ukierunkowany na naukową geowizualizację i rozwijanie geomediów w wymiarze technologicznym i artystycznym. Książka – będąca zarazem podręcznikiem akademickim i monografią naukową – prezentuje aktualny stan badań i technologicznych rozwiązań.

Adresowana jest do studiujących kartografię, geodezję, geografię, geoinformację i inne kierunki związane z przestrzenią i środowiskiem oraz specjalistów z tych dziedzin. Podręcznik cechuje sprawdzony już w dwóch poprzednich kartograficznych książkach autorki sposób przekazu wiedzy w postaci sekwencji tekstu, z odwołaniem do poglądowych schematów, barwnych rycin i specjalnie opracowanych przykładów map i wizualizacji. Do poniedziałku 8 marca 2021 można skorzystać z rabatu 30%  na hasło "rabat autorski na Kartografię i Geomedia" w księgarni PWN Poznań. ul. Mielżyńskiego 27/29, tel. (61) 851 93 20; 510 110 719. KLIKNIJ TU > SPIS TREŚCI.